Xiaomi Mi Band 5/6 náhradní náramek Jednobarevný Červené víno MBS5-CERVIN

V minulosti bylo napříč sociálními sítěmi mnoho otázek ohledně nové řady Mi Band 5 i Mi Band 6. Budou nebo nebudou náhradní a vyměnitelné náramky? Naštěstí jsou tady... Xiaomi...
Doporučená nabídka mibandshop.cz

Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 1 947 recenzíDalší informace

• Nepozorují zatím rozdíl oproti originálu

• , zakoupeno v mibandshop.cz

• Skvěle sedí všeobecné, dobrá náhrada originálu, pevnější guma náramku než originální náramek.
    • Trochu odlišná barva nez na obrázku...taková tmavá růžová v reálu, ale nevadi.
  • , zakoupeno v mibandshop.cz

Používán krátce, přesně sedí. Pouze barva trochu jiná než na obrázku.

Xiaomi vytvořilo geniální a cenově dostupnou modelovou řadu Mi Band, která se okamžitě stala hitem. Navíc díky vyměnitelným náramkům zabodovalo u těch, kterým náramek zevšední, či těm, kteří chtějí náramek sladit se svým outfitem.

Protože na image záleží.

• Nepozorují zatím rozdíl oproti originálu

• , zakoupeno v mibandshop.cz

Používán krátce, přesně sedí. Pouze barva trochu jiná než na obrázku.

• , zakoupeno v mibandshop.cz

• Tyto náramky nakupuji vnoučatům na výměnu jako módní doplňky k chytrým hodinkám, které ode mne dostala k Vánocům.
    • Velká spokojenost, je z čeho vybírat.

ohodnotím až po čase.

dobrý

• , zakoupeno v mibandshop.cz

• pěkná barva, perfektně sedí